Book Now

Hodnotenia

 • Ubytovaná som tu po druhý krát  (3 osoby + psik) a len som sa utvrdila v tom že majitel je mladý ústretový človek plný energie, odporučí vám kam íst a čo vidiet, ubytovanie v krásnej velkej izbe s výhladom priamo na potok. Večer sme opekali pstruhy na grile. Chata Marga ma nádhernú záhradu a majitel nemal najmenší problem s mojím psom ktorého beriem na každú dovolenku.

  Simona Krischkeova - rodinna izba

  Krasna chata v blizkosti lyziarskeho strediska Jasna poskytuje pohodlne ubytovanie na poschodi. Velmi priatelsky majitelia Vam vyjdu v ustreti s cimkolvek:) Ciste a priestranne ubytovanie urcite postaci kazdemu. Vyhodou je parkovanie na velkom pozemku dostupnost skibussov do Jasnej alebo Tatralandie. Nadherne okolie s moznostami letneho aj zimneho sportovania kazdeho druhu.

  Viktor Bojsa -

 • Odporúčam !!! Krásna zrekonštruovaná chata v malebnom prostredí Demänovskej doliny..Ubytovanie je na hornom poschodí. Krásne prostredie s mnohými možnosťami, či už na turistiku, lyžovanie, bordovanie alebo len relax v prírode. Veľmi príjemní majitelia, ochotní a bezprostrední. Vhodná aj pre ľudí s handycapom – ochota zo strany majiteľov pomôcť ak by ste niečo potrebovali.

  Eva Sskáčová -

  “Lacné ubytovanie v blýzkosti lyžiarskeho strediska Jasná situované v krásnom prostredí pri potoku. Ideálne pre partie lyžiarov alebo snowboardistov.”

  Stano Malák - Sunshine room

 • “Zeer rustig gelegen villa in prachtige natuur, in de nabijheid vanj skioord Jasna en Demanovski grotten ook vlakbij Tatragebergte, een aanrader voor wie van rust en natuur houdt, heel lieve eigenaars.”

  Chris Verheyen - Blue room


Blog

Podujatia

 • feb
  26

  CGC Jasna Adrenalin Event Time: No time set / Event Location: Severné žlaby Chopku

  Na severných svahoch Chopka sa v termíne 26. – 28. februára uskutoční 14.

 • mar
  05

  FIS SKI WORLD CUP JASNA Event Time: 9.00 / Event Location: Demänovská Dolina, Jasná

   
   
  Alpine Skiing World Cup in women´s giant slalom and slalom will be held in the ski resort Jasná Nízke Tatry onMarch 5th – 6th, 2016.

 • mar
  17

  Griláž na Chopku Event Time: 11.00 / Event Location: Chopok

  Opet raz a zase ideme grilovať na svahu…a da sa povedať otvoriť grilovaciu sezonu
  Funkcie su urcene, pozvanky su rozposlane, ucast povinna…
  Každý si prinesie co vy